СербскийРусский

Студирајте на Пољопривредној академији у Њижњем Новгороду

There are no translations available.

grb

Упознајте се са једном од најпрестижнијих

високошколских установа

пољопривредног усмерења у Русији.

Сазнајте све о могућностима студирања на

Пољопривредној академији у Њижњем Новгороду.

Четвртак, 2. фебруар, у 18 сати.

Гости: професор Елена Владимировна Дабахова

и Алексей Евгеньевич Груздев

Пољопривредна академија у Њижњем Новгороду (www.nnsaa.ru) једна је од највећих високошколских установа пољопривредног усмерења Приволошког федералног округа.

fakultet

Основана је 1930. године обједињавањем свих факултета агробиолошког усмерења Државног Универзитета у Њижњем Нодгороду, у Пољопривредни институт "Горки" са седиштем у бившој духовној богословији на тргу Мињина и Пожарског. Године 1994. институт је добио статус пољопривредне академије. Током 80 година постојања из академије је изашло 30 хиљада дипломираних агронома, ветеринара, инжењера и других стручњака из сфере аграра.

72446613_nrahcmaxqshj8wbi5vvivu70gx_uoxzfmk5irpq_b_y

У данашње време НГПА може да се похвали висококвалификованим педагошко-професорским кадром. На седам факултета и 12 смерова студира 6030 студената, који осим теоријске имају и практичну наставу на школском имању академије, хиподрому, комбинатима за прераду млека и меса.

37305353_yldy8vh9nah0piinygu22b_ivk3xc7zzzzqwkkypncw

70494609_xooqopdehy_4xnnszqvudpl-u6mjmebeim4ceq_dlnc