Небески добошар - резултати конкурса

plakat 31 png

Међународни конкурс "Небески добошар" који је организован у оквиру прославе Године књижевности, и посвећен стодвадесетогодишњици рођења и деведесетогодишњици смрти истакнутог руског песника Сергеја Јесењина Руски синоћ је завршен.

Захваљујемо се свима на учешћу и свим учесницима честитамо на сјајно одрађеном послу.

Својим радовима показали сте пре свега љубав према руском језику и руској поезији, али и велики таленат, маштовитост и ентузијазам.

Иако је сваки рад једно мало уметничко дело за себе, награђени ће, као што знате, бити само аутори три рада са највећим бројем лајкова на youtube.

О месту и времену доделе награда ћемо вас обавестити ових дана.

Све што вас занима можете питати поруком овде на ФБ страници или мејлом на адресу Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели .

Ранг листа изгледа овако:

Прва је Ирена Маџгаљ, ученица ЈУОШ ,,Ристо Ратковић'' из Бијелог Поља са 1552 гласа.

Друга је Наталија Јефић ученица Осме београдске гимназије са 417 гласова.

Трећа је Ирина Шарић, ученица ЈУ СШЦ „Светозар Ћоровић“ из Љубиња у Републици Српској са 406 гласова.

Даље листа изгледа овако:

4. Матија Скокић, Даница Јанковић, Лазар Живковић, Анђела Јаковљевић и Василије Живојиновић - ученици ОШ "Радица Ранковић" из Лозовика - 391 глас.

5. Данило Даниловић, ученик ОШ Иван Горан Ковачић из Београда - 267 гласова.

6. Соња Вулић ученица Осме београдске гимназије - 220 гласова.

7. Милун Здравковић, ОШ "Вук Караџић" из Житковца - 145 гласова.

8. Никола Станојевић ученик Средње техничке школе из Врања - 72 гласа.

9. Маријана Пантовић, ученица ТУШ Тоза Драговић из Крагујевца - 20 гласова.

9. Јовица Лазаревић, ученик ОШ „Прота Стеван Поповић“ из Крагујевца - 20 гласова.

11. Јелена Миленковић ученица ТУШ "Тоза Драговић" из Крагујевца - 18 гласова.

11. Маша Леро, ученица ОШ Бранко Радичевић из Шида - 18 гласова.

13. Лазар Јаковљевић, ученик ОШ „Прота Стеван Поповић“ из Крагујевца - 12 гласова.

14. Мaгдалена Танасијевић - ученица ОШ „Исидора Секулић“ из Београда - 10 гласова.

14. Ангелина Танасковић, ученица ТУШ Тоза Драговић из Крагујевца - 10 гласова.

16. Анђела Милићевић, ученица ТУШ "Тоза Драговић" из Крагујевца - 9 гласова.

17. Драган Петровић, ученик ТУШ "Тоза Драговић" из Крагујевца - 7 гласова.

17. Владимир Кокошар, ученик ОШ „Прота Стеван Поповић“ из Крагујевца - 7 гласова.

Још једном, свима најискреније честитке!